مراهم(چسب هرس) MORAHEM (Tree Pruning Seal)

مجموعه: مکمل ها

چسب باغبانی به عنوان محافظ تنه، پوست و شاخه های هرس شده درختان در برابر آسیب های مختلف عمل می کند و برای پوشاندن و ترمیم زخم‌ها و آسیب‌های درختان استفاده می شود، این زخم‌ها و آسیب‌ها بر اثر عوامل محیطی، حیوانات، هرس و همچنین پیوند بر روی اندام هوایی درخت ایجاد می‌شود و محل مناسبی برای ورود عوامل بیماری زا و همچنین ورود حشرات به گیاه است که آسیب‌های جدی را به دنبال داد، به همین دلیل بعد از هرس درختان می‌بایست از این چسب بر روی قسمت هرس شده استفاده کنید و سلامتی را به گیاه هدیه کنید. استفاده از این محصول در طول فصل رشد امکان پذیر بوده و عوارضی برای درخت نخواهد داشت.

معرفی محصول چسب باغبانی به عنوان محافظ تنه، پوست و شاخه های هرس شده درختان در برابر آسیب های مختلف عمل می کند و برای پوشاندن و ترمیم زخم‌ها و آسیب‌های درختان استفاده می شود، این زخم‌ها و آسیب‌ها بر اثر عوامل محیطی، حیوانات، هرس و همچنین پیوند بر روی اندام هوایی درخت ایجاد می‌شود و محل مناسبی برای ورود عوامل بیماری زا و همچنین ورود حشرات به گیاه است که آسیب‌های جدی را به دنبال داد، به همین دلیل بعد از هرس درختان می‌بایست از این چسب بر روی قسمت هرس شده استفاده کنید و سلامتی را به گیاه هدیه کنید. استفاده از این محصول در طول فصل رشد امکان پذیر بوده و عوارضی برای درخت نخواهد داشت.
مزایای محصول مرهم، از مواد کاملا طبیعی تولید شده و بدون هیچ عوارض سوئی، محل هرس شده، پیوند خورده یا زخم شده شاخه های درختان را در برابر تنش ها و آفات محیطی همچون بیماری های قارچی و باکتریایی محافظت می نماید و مانع تشکیل بیماری های قارچی و نفوذ و سرایت بیماری از محیط اطراف به درخت می گردد. این محصول با فرمولاسیون ویژه و غیرسمی و کاملا طبیعی، به خوبی تنه ی درخت را پوشش می دهد و ماندگاری و دوام بالایی در برابر بارش باران، محلول پاشی ها و سمپاشی های متعدد دارد.
توصیه مصرف قبل از مصرف، محتوی ظرف را به خوبی هم زده و همگن نمایید واگر غلیظ بود می توانید کمی الکل و آب به آن اضافه کنید و سپس با استفاده از قلم موی مناسب محل مورد نظر را با لایه ای ضخیم و یکنواخت بپوشانید. بعد از مصرف برای جلوگیری از خشک شدن باقی مانده چسب درب ظرف را کاملا ببندید.
ملاحظات به هنگام استفاده، از دستکش و لباس مناسب استفاده نمایید. عضو آلوده شده را با مقدار کافی آب، بشوئید. در محیط خشک و خنک دور از تابش مستقیم خورشید و یخ زدگی و دور از دسترس کودکان نگهداری شود. از اختلاط آن با سایر ترکیبات خودداری گردد.

پیوست ها

چه چیزی در مورد این محصول می خواهید بدانید؟

نظرات

No Internet Connection