تیمار( رنگ محافظ باغبانی) Timar

مجموعه: مکمل ها

تیمار، رنگ محافظ تنه درختان، حاوی ترکیبات فوق العاده موثر غیر سمی و طبیعی با خاصیت پلیمری، قارچ کشی و ضد اشعه آفتاب است. درختان برای در امان ماندن از تنش ها و تغییرات محیطی گرما و سرمای شدید، آفات و بیماری های قارچی، نیاز به توجه ویژه دارند. تیمار، به عنوان محافظ تنه و پوست درختان در برابر آسیب های مختلف عمل می کند و همچون لباسی مناسب، سطح و پوسته خارجی درختان را در برابر تنش های محیطی محافظت می نماید. استفاده به موقع از این محصول، سلامت، عمر و عملکرد تولید را افزایش می دهد.

معرفی محصول تیمار، رنگ محافظ تنه درختان، حاوی ترکیبات فوق العاده موثر غیر سمی و طبیعی با خاصیت پلیمری، قارچ کشی و ضد اشعه آفتاب است. درختان برای در امان ماندن از تنش ها و تغییرات محیطی گرما و سرمای شدید، آفات و بیماری های قارچی، نیاز به توجه ویژه دارند. تیمار، به عنوان محافظ تنه و پوست درختان در برابر آسیب های مختلف عمل می کند و همچون لباسی مناسب، سطح و پوسته خارجی درختان را در برابر تنش های محیطی محافظت می نماید. استفاده به موقع از این محصول، سلامت، عمر و عملکرد تولید را افزایش می دهد.
مزایای محصول تیمار، از مواد کاملا طبیعی تولید شده و بدون هیچ عوارض سوئی، تنه درختان را در برابر تنش های محیطی همچون آفتاب سوختگی و تنش های حرارتی، سرمازدگی و گرمازدگی، کم آبی، بیماری های قارچی و باکتریایی محافظت می نماید. از ترک خوردگی و شکستن پوست تنه درختان پیشگیری کرده و از آسیب بیشتر به تنه و شاخه ها جلوگیری می کند. از زمستان گذرانی تخم ها، لاروها و حشرات بالغ در خلل و فرج ترک های موجود در پوست تنه و شاخه ها کاسته، و از جمعیت آفات در شروع دوره و فصل رشد می کاهد. همچنین از درخت در برابر جونده ها و مکنده ها و شپشک ها و حیوانات کوچکی که از پوست درخت تغذیه می کنند، محافظت می کند. استفاده از آن در محل زخم، هرس یا پیوند، مانع تشکیل بیماری های قارچی و نفوذ و سرایت بیماری به درخت می گردد. این محصول با فرمولاسیون ویژه و غیرسمی و کاملا طبیعی، به خوبی تنه ی درخت را پوشش می دهد و ماندگاری و دوام بالایی در طول سال در برابر بارش باران، محلول پاشی ها و سمپاشی های متعدد دارد. استفاده از آن، باعث بستن روزنه های پوست تنه درخت نشده و عمل تنفس آن را تحت تاثیر قرار نمی دهد.
توصیه مصرف تیمار، را پس از فصل خزان، بدون هیچ گونه افزودنی با استفاده از قلم مو، بر سطح شاخه های بزرگ و تنه درختان بپوشانید. اولویت این پوشش بر سطح بالایی و رو به نور خورشید شاخه ها و تنه های درختان است. بهتر است هر ساله قبل از شروع سرما، پوشش رنگ بر روی تنه تمدید گردد. استفاده ازاین در طول فصل رشد نیز امکان پذیر بوده و عوارضی برای درخت نخواهد داشت.
ملاحظات استفاده از این محصول، در نهال کاری ها و درخت کاری ها، از ابتدای سال دوم امکان پذیر است. قبل از مصرف، محتوی ظرف را به خوبی هم زده و همگن نمایید. در صورت نیاز، برای کاهش غلظت آن، از آب استفاده شود. برای عملکرد بهتر، سطح شاخه ها را به خوبی پوشش دهید. به هنگام استفاده، از دستکش و لباس مناسب استفاده نمایید. عضو آلوده شده را با مقدار کافی آب، بشوئید. در محیط خشک و خنک دور از تابش مستقیم خورشید و یخ زدگی و دور از دسترس کودکان نگهداری شود. از اختلاط آن با سایر ترکیبات خودداری گردد.
چه چیزی در مورد این محصول می خواهید بدانید؟

نظرات

No Internet Connection