هیومیک اسید Huma Max & Humi Max

مجموعه: کودها

هیوما ماکس(کریستال و پودر) و هیومی ماکس(مایع)، با درصد بالایی از اسید هیومیک و اسید فولویک استخراج شده از بهترین معادن لئوناردیت، از دسته کود های آلی کاملا محلول در آب هستند که جهت افزایش حاصلخیزی و باروری خاک، در تمامی دوران فصل رشد گیاهان باغی و زراعی مورد استفاده قرار می گیرند.

معرفی محصول هیوما ماکس(کریستال و پودر) و هیومی ماکس(مایع)، با درصد بالایی از اسید هیومیک و اسید فولویک استخراج شده از بهترین معادن لئوناردیت، از دسته کود های آلی کاملا محلول در آب هستند که جهت افزایش حاصلخیزی و باروری خاک، در تمامی دوران فصل رشد گیاهان باغی و زراعی مورد استفاده قرار می گیرند.
مزایای محصول اسید هیومیک و اسید فولویک، ساختار خاک را بهبود بخشیده و باعث افزایش تهویه در آن می شوند. ظرفیت نگهداری آب در خاک را افزایش داده و به راحتی آب را در اختیار گیاه قرار می دهند. همچنین رشد ریشه را افزایش داده و مقاومت گیاه به کم آبی، شوری و تنش های محیطی را افزایش می دهند. فعالیت باکتری ها و میکروارگانیسم های خاک را افزایش و حاصلخیزی و باروری آن را موجب می شوند. هیومیک اسید، بهترین کلات کننده طبیعی بوده و با تحریک هورمون ها و آنزیم های گیاهی، موجب جذب بهتر عناصر ماکرو و میکرو توسط گیاه شده، نیاز به کود های شیمیایی را به نحو محسوسی کاهش می دهد. پتاسیم موجود در این کود در فعالیت آنزیم ها و در کاهش نیاز گیاه به آب و افزایش مقاومت گیاه در برابر تنش های محیطی از قبیل گرمازدگی و سرمازدگی، کم آبی، شوری، آفات و بیماری ها نقش دارد. این محصول، کاملا ارگانیک و فاقد هر گونه آلاینده فلزی و شیمیایی بوده و برای تولید محصولات ارگانیک کاملا ایده آل و جایگرینی مناسب برای کودهای حیوانی است. این کود، با حاصلخیزی خاک، قلیائیت(PH) آن را متعادل کرده و برای تمامی خاک ها، به خصوص خاک های شور و قلیائی توصیه می گردد.
آنالیز محصول مایع: اسید هیومیک و اسید فولویک: 15 درصد، ماده آلی: 30 درصد، پتاسیم: 4 درصد

جامد: اسید هیومیک و اسید فولویک: 70 درصد، ماده آلی: 75 درصد، پتاسیم: 12 درصد
توصیه مصرف هیوما ماکس(کریستال/پودر):
کود آبیاری:
باغات: 15 – 10 کیلوگرم در هکتار.
زراعت: 10 – 5 کیلوگرم در هکتار.
بذرمال: 200 گرم برای هر 100 کیلوگرم بذر.
هیومی ماکس(مایع):
کود آبیاری: باغات:
60 – 40 لیتر در هکتار
زراعت: 40 _ 20 لیتر در هکتار.
بذر مال: 1 لیتر برای هر 100 کیلوگرم بذر.
ملاحظات مقادیر توصیه شده فوق عمومی بوده و بسته به نوع محصول، سن گیاه، شدت کمبود و... قابل تغییر است. مصرف این کود، تا 3 بار، با فاصله زمانی یک ماه، در طول فصل زراعی قابل تکرار است. این کود قابلیت اختلاط با کودهای کلسیمی و ترکیبات اسیدی مانند سولفات پتاسیم و اوره فسفات را ندارد.

پیوست ها

چه چیزی در مورد این محصول می خواهید بدانید؟

نظرات

No Internet Connection